“Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, en iyi hizmeti en kısa zamanda veriyoruz.”

Citroen ve Peugeot marka araçların tüm modellerinde kaporta, boya, motor, mekanik, elektrik – elektronik ve yedek parça hizmetlerini veriyoruz.

Lion Servis

1992 yılında faaliyete başladık. Bugün 1000 m² lik kapalı alanda Citroen ve Peugeot marka araçların tüm modellerinde kaporta, boya, motor, mekanik, elektrik – elektronik ve yedek parça hizmetlerini her biri alanlarında uzman olan kadromuzla sunmaktayız.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, en iyi hizmeti en kısa zamanda veriyoruz. Aracınız servisimize gelir gelmez arıza teşhis bağlantısı ile aracın kendi yönetim sistemine bağlanıp, verileri kontrol ederek araca fiziki müdahelede bulunmadan arıza tespitini yapıyor, bu sayede gereksiz parça değişimi ve zaman kaybını önleyerek hizmetimizdeki verimliliği ve tasarrufu artırıyoruz.

Yağ değişimi, hava, yakıt, polen filtresi, fren sistemi, egzoz gaz emisyonu kontrolü, lastik ve klima bakımı, kaporta, fırın boya, mekanik ve motor hizmetlerini en uygun işçilik, orjinal yada muadili yedek parçalarla sağlıyor, aracınızın ihtiyaç duyduğu tüm bakım, onarım ve servis hizmetlerini titizlikle ve hızlı bir şekilde sunuyoruz.

Türkiye’de en çok tercih edilen sigorta şirketleriyle anlaşmamız bulunmakta. Hasarlı araçlardaki sigorta hasar bildirimi, hasar dosya takibini müşterilerimiz adına yapıyor ve süreci başından sonuna kadar takip ediyoruz.

peugeot otomatik şanzuman, peugeot servisi, peugeot otomotiv, peugeot servisler, citroen, citroen otomotiv, citroen özel servis, citroen c5, citroen c3, citroen ds3, citroen ds4, citreon ds5, citreon servisleri, peugeot 3008, istanbul peugeot, peugeot service, oto servis, peugeot 307, peugeot 407, 307 peugeot, 407 peugeot, anlaşamlı sigorta servisi, sigorta anlaşmalı servis, anlaşmalı servis, sevice citroen, citroen service, citroen servis, citreon servisleri istanbul, özel citreon servisleri, citreon özel servisleri, özel citreon servisleri istanbul, 307 sw, citroen service, service citroen, peugeot 206, peugeot 207, 207 peugeot, 206 peugeot

Telefon

0212 501 3 501

Çalışma Saatleri

Haftaiçi:  09:00 – 19:00
Cumartesi:  09:00 – 15:00
Pazar:  Kapalı

Galeri

Tüm Galeriler →